piątek, 26 czerwca 2009

Kraków, Kazimierz

Te zdjęcia sprzed kilku lat i przedstawiają (poza moją skromną osobą) naprawdę cudowne wnętrza dwóch spośród bardzo wielu podobnych kafejek na krakowskim Kazimierzu. Naprawdę bardzo żałuję, że w Warszawie nie mamy takiej dzielnicy, z takim fajnym klimatem i z takimi miejscami. Jedna z prezentowanych tu przeze mnie kafejek nosiła nazwę „Skład rzeczy różnych” i tak też wyglądała. Mnóstwo staroci z początku wieku, od starych lalek, po pożółkłą suknię ślubną zawieszoną na wieszaku pod sufitem. Idealne miejsce dla wszystkich lubiących retro i miejsca z duszą.


3 komentarze:

  1. I just came here randomly. Why don't you add a translator in your blog in order to be possible for a foreigner to read?

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham krakowski Kazimierz. Jak jade do Krakowa na dwa dni to też nocuję na Kazimierzu. Bardzo klimatyczne miejsce.Po raz pierwszy pokazał mi go Tata kiedy jeszcze nie był na nowo odkryty.

    OdpowiedzUsuń
  3. Looks like a very interesting place indeed. I love all those old radios behind you. So much history in one place and so much beauty. You look happy to be there and I don't blame ya. Thanks for sharing and take great care

    OdpowiedzUsuń