czwartek, 18 czerwca 2009

Niciak


15 czerwca 2009 zakończył się konkurs na NICIAK (pudełko na nici) zorganizowany przez ASKET. Konkurencja była ogromna - aż 28 prac! (można je wszystkie zobaczyć TUTAJ). Z tym większą radością przyjęłam fakt, że UDAŁO MI SIĘ WYGRAĆ KONKURS!!!!!:))))) Dziękuję wszystkim osobom, które oddały głos na moją pracę, a osób tych było 210. Mogę powiedzieć, że wygrałam "o włos", bo niciak, który dostał 2 miejsce miał głosów 203. Zwycięstwo jest dla mnie naprawdę ogromną radościa i nie zamierzam ukrywać, jak bardzo się nim cieszę:)) Ale też sam udział w konkursie przyniósł mi wiele radości. Od mglistej koncepcji, poprzez dobór motywów, a potem tzw. prace wykończeniowe. Motywy (poza serwetką ryżową stanowiącą tło) są wszystkie wydrukowane na kolorowej drukarce. Nie korzystałam z gotowych papierów do decoupage, choć tych kilka z motywami pasmanteryjnymi naprawdę mi się podobało. Uznałam jednak, że korzystając z wydruków moje pudełko na nici będzie bardziej oryginalne. Ponieważ jest już po konkursie i nie obowiązuje "cisza wyborcza", to zdradzę, że (choć w każdym znalazłam coś ładnego i ciekawego), to mnie najbardziej podobały się niciaki o numerach: 5, 9 i 12.
Zobacz PODSUMOWANIE KONKURSU oraz inne nagrodzona prace.

5 komentarzy:

 1. Its a gorgeous box indeed. I see the competition was tough. Many nice looking boxes. I am happy you won and Congratulations. Very well done and again a beautiful piece of art. Thanks for sharing and take great care

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny ten twój niciak, od samego początku podobał mi się najbardziej, fajnie dobrane motywy i super wykonanie. Miło było z toba przegrać ( mój to nr 12). Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszko, jeszcze raz gratulacje. Zastanawiałam się skąd te motywy, bo takich nie znałam, teraz już wiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przychodzę z gratulacjami! Twój niciak od razu wpadł mi w oko, oddałam głos na niego. Naprawdę cudownie Ci wyszedł!!! Pozwolisz, że będę częściej zaglądać na Twojego bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, cała przyjemność po mojej stronie. Zaglądaj gdy tylko masz ochotę. Staram się w miarę często dodawać coś nowego:) Pozdrawiam i dziękuję za głos na mój niciak.

  OdpowiedzUsuń