środa, 10 czerwca 2009

Koralina

Wczoraj byłam w kinie na cudownym filmie „Koralina i tajemnicze drzwi” wg powieści Neila Gaimana. Czytałam książkowy pierwowzór już dobrych parę lat temu (było to pierwsze wydanie polskie). Choć była to bardzo krótka książeczka i przeczytanie jej zajęło (niestety!!!) tylko parę godzin, to jednak tak wryła się w moją pamięć, że musiałam zobaczyć film. Rzadko chadzam do kina, ale w końcu wybrałam się razem z córką i naprawdę nie żałuję. Kto czytał książkę, powinien koniecznie zobaczyć także i film. To bajeczka dla niegrzecznych dzieci, albo – jak przeczytałam w jakiejś recenzji – horror dla dzieci. Trochę w tym prawdy, ale jest też dużo humoru i świetna animacja.
Wielbicielom gatunku polecam stronkę http://www.coraline.com/ Można tam zafundować sobie np. taki oto portrecik jak zamieszczam poniżej, z guzikami zamiast oczu, brrrrrrrrr. Znajdziecie tam też fajne tapety na pulpit, dwie pozwoliłam sobie tu zamieścić, trailer filmu oraz zabawę w wyszukiwanie przedmiotów.
Wszystkie zdjęcia ze strony http://www.coraline.com/

All pictures from http://www.coraline.com/

1 komentarz:

  1. Button Eyes lol. Thanks for sharing I did go check out thew site and so much fun there. I also enjoy rosini's site the puzzles were a great distraction.

    OdpowiedzUsuń