wtorek, 24 listopada 2009

Po niemieckuZrobiłam kilka plakietek-zawieszek świątecznych. Ponieważ szczerze nie lubię robić napisów, używam serwetkowych "gotowców", a tam napisy "Wesołych Świąt" są zwykle po angielsku, niemiecku lub - sporadycznie - po francusku. Dziś więc plakietki w wersji niemieckiej.

1 komentarz:

 1. Dzień dobry!
  Chciałam Pani pogratulować niezwykłej inwencji i talentu. Pani stronę poleciła mi internetowa koleżanka, i od tej pory odwiedzam ją prawie codziennie. Razem z Panią odliczam do Bożego Narodzenia, cieszę się każdą Pani pracą jakby była wynikiem moich własnych starań.
  Okres Bożego Narodzenia jest dla mnie niezwykle ważny, a każdy rok mojego życia ogranicza się niemal tylko do czekania na te magiczne chwile. Chciałam bardzo podziękować ludziom takim jak Pani, którzy swoimi pomysłami, talentem a także ciężką pracą potrafią dać innym możliwość poczucia bożonarodzeniowego klimatu.
  Oglądając cudeńka, które wychodzą z Pani "warsztatu" sama postanowiłam spróbować swoich sił w decoupage'u. Pierwsza próba zakończyła się, niestety, zniszczeniem wieszaka, a w 100% sprawdził się tylko mój tata, przynosząc mi wszystkie możliwe rodzaje papieru ściernego. Jak się pewnie Pani domyśla, nic już nie było w stanie pomóc mojemu "dziełu", jednak praca nad nim dostarczyła mi bardzo wiele radości. Oczywiście to, że raz się nie udało, nie znaczy, że mam zamiar się poddać! :)
  Wracając jeszcze na chwilkę do samego Bożego Narodzenia - chciałam wyjaśnić mój podpis, przypominający, no co to dużo mówić, czysty spam. Jeśli tak mnie Pani odbiera, to bardzo przepraszam, jednak naprawdę nie miałam zamiaru siać po wartościowych stronach bezwartościowych reklam. Chciałam jakoś się uosobić z tym co piszę - podałam więc adres mojego bloga, o tematyce świątecznej właśnie. Nie oczekuję, że mnie Pani odwiedzi, co wcale nie znaczy, że nie byłoby mi miło!
  Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w tym, co Pani robi (chociaż tego to już naprawdę nie trzeba życzyć! :) ) i mam nadzieję, że będzie mi dane obejrzeć jeszcze parę prac o bożonarodzeniowej tematyce. Jestem wielką fanką Pani twórczości!
  Aśka.

  OdpowiedzUsuń