czwartek, 10 września 2009

Piękny bukiet


W ostatnią sobotę byłam na ślubie znajomych. Oczywiście dostali mnóstwo pięknych kwiatów. Na tyle dużo, że nie wszystkie mogły pomieścić się w mieszkaniu i część kawiatów "poszła" do znajomych i rodziny. Mnie dostał się bukiecik - moim zdaniem - najładniejszy. Przynajmniej kolorystycznie. Bardzo spodobało mi się połączenie kwiatów żółtych i fioletowych. Poza tym kocham wrzosy. Bukiecik obecnie staram się ususzyć, będzie się dobrze prezentował w jakimś wazoniku decu. Jak już tn wazonik zrobię:))

5 komentarzy:

 1. Aya, kolory ładnie dobrane, ale i rodzaje roślin także; królewskie róże i polne osty (to są) chyba.
  Już widzę ten wazonik przyszły - jakimś delikatnym szlaczkiem ozdobiony?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiaty wspaniale, jak zreszta prawie wszystko co stworzone przez matke nature. A ja (ciagle jako poczatkujaco-raczkujaca w decoupage) chlone kazda rade, kazda wzmianke, kazdy nowy pomysl w tej dziedzinie. Delektujac sie udanymi pracami blogowiczek, a jest co ogladac, oj tak!
  Pozdrawiam z babim latem,savannah :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomnialam dodac, ze to super pomysl aby zamieszczac posty w jezyku polskim i angielskim, dla takich "marnych angielskojezycznych poliglotow" jak ja to wielka pomoc i darmowe korepetycje, a wiec ...podziekowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kwiaty,to moja jedna z pasji,więc wybaczcie,jeśli się wymądrzę trochę.
  Bukiecik jest piękny i składa się z róż,wrzosów,sedum "Autumn Joy",czyli rozchodnika i liatry kłosowej(to nie osty).Ale to nie ważne,powinien pięknie zasuszyć się.Pozdrawiam :c)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekny bukiet w uroczych kolorkach...:)

  OdpowiedzUsuń